Skontaktuj się z nami! + 48 222 500 100 | +48 222 500 100 PL | RU
Mówimy w języku rosyjskim, ukraińskim i polskim!
Aktualności
2018-11-08 09:35:06
W Polsce rozpoczęł się program do inwestowania Startupów. W pryorytecie są  Ukraińcy.

W Polsce rozpoczęł się program do inwestowania Startupów. W pryorytecie są  Ukraińcy.

Polski akcelerator Space3ac wspólnie z Poland Prize uruchomił wspólny program dla startupów z sąsiednich krajów. Ciekawe, że sami organizatorzy podkreślają, że projekty ukraińskie są priorytetem. To pisze publikację ain.ua.

Program ten zapewnia dotację w wysokości 45 000 euro, kolejne 12 500 euro w formie usług, a także miejsce w coworkingu, pomoc w przeniesieniu i rejestracji firmy.

Rozpoczęcie projektu odbędzie się w polskim mieście Gdańsk i potrwa 3 miesiące. Dla inicjatorów startupu przeprowadzą warsztaty i zajęcia z mentorami biznesowymi, ekspertami technicznymi i inwestorami.

Pierwszymi klientami startupu będą lokalni partnerzy. Ważne jest, aby stając się członkiem, niekoniecznie musi mieć zarejestrowaną firmę lub gotowy produkt. Uczestnik musi wybrać jeden z problemów opisanych na stronie i zaproponować swoje rozwiązanie, a już w trakcie programu stworzyć pierwszy prototyp. Najpopularniejsze tematy, interesujące organizatorów, to Data Science, Prop Tech - transport i logistyka. Możesz aplikować na stronie internetowej organizacji do końca listopada.

Możesz aplikować na stronie internetowej organizacji do końca listopada.
 https://polandprize.space3.ac

Co to jest akcelerator?
Jest to organizacja, która zapewnia znaczące wsparcie dla start-upów przede wszystkim inwestycji, a także wiedzy, doświadczenia i tym podobnych. Wszystko po to, aby ożywić projekt.

 

Podziel się